KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14752030
nr 1475 2030
Annika Eriksson
(f. 1956), Sverige
Signerad, daterad -84. Blandteknik, 35x43 cm, yttermått inklusive ram: 52x60 cm
Annika Eriksson, svensk konstnär född i Malmö 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 juni 2022
kl 19:10:50
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer